Тренування та спорт

Одна вправа зміцнює м’язи рук, спини, живота, стегон і сідниць

Ви, можливо, здивуєтеся такому факту, що вправа, яка зміцнює і допомагає підтримувати в формі і м’язи рук, і м’язи живота, спину, стегна і сідниці, при всій його ефективності, зовсім не складне для виконання для людей будь – якої вікової категорії-і в молодому, і в середньому, і в літньому віці. Однак щоб не перестаратися, почніть виконувати його так, як у вас виходить, не домагаючись з першого разу виконати точно всі рекомендації. Згодом у вас вийде виконати всі ті вказівки, які даються в техніці виконання вправи.

Чому я про це говорю, запитаєте ви? Хіба це правильно, виконувати вправу не точно за вказівками, а роблячи необхідні дії приблизно? Відповідь на поставлене запитання буде такою: будь-які фізичні вправи повинні бути в радість і виконуватися з задоволенням, якщо ви хочете, щоб вони працювали і були ефективними. Вправи ж, виконані, як кажуть” з-під палиці”, ніякої користі вам не принесуть. Пам’ятайте про те, що виконання тільки однієї вправи не зробить вашу фігуру красивою, а тіло здоровим.

Виконуйте і інші вправи, комбінуйте, чергуйте. Рух, який ви виконуєте руками. Техніка виконання вправи для зміцнення рук, спини, живота, стегон і сідниць.

Початкове положення: стоячи, спина і шия прямі, голова верхівкою тягнеться вгору. ступні ніг трохи розсунуті. Кисті рук можете або стиснути в кулаки, або взяти в кожну руку по легкій гантелі або по пластмасовій пляшці з водою.

Зробіть глибокий вдих, при цьому втягніть живіт і на видиху виконайте правою ногою крок назад і вліво. При цьому згинаються в колінах і права, і ліва ноги. Одночасно з такими рухами ногами зігніть руки в ліктьових суглобах перед собою і розведіть руки трохи в сторони.

Рухи, які ви виконуєте ногами. Долоні дивляться при цьому вгору. Третій рух, який ви виконуєте одночасно з рухами ногами і рухами руками, – це зведення лопаток за спиною.

Спробуйте наблизити їх одну до іншої, наскільки зможете. Важливо пам’ятати про те, що при виконанні даної пози спина і шия залишаються прямими, погляд перед собою, плечі – розправленими, не піднімайте їх. На наступному вдиху поверніться у вихідне положення.

Не менш важлива мета вправи: зберігати стійкість при його виконанні. Можливо, це вийде у вас не відразу, але при регулярних тренуваннях обов’язково вийде, не сумнівайтеся. Скільки разів виконувати вправу? Рекомендується зробити 10-15 разів, починаючи вправу з руху правої ноги і стільки ж разів, помінявши ноги, і починаючи вправу з руху лівої ноги.

Для першого разу досить буде виконати по 3 рази кожною ногою. Стаття носить ознайомчий і освітній характер. Консультація фахівця рекомендується, як і отримати дозвіл на виконання будь-яких вправ.

Обережніше бути літнім, тим, у кого проблеми з тиском і координацією, зі спиною, руками і ногами. Шановні читачі, Підпишіться на канал і заходьте на нього регулярно, щоб отримувати нові вправи. Дякую за інтерес до статті.
Відзначте її, будь ласка, і візьміть собі на замітку.

Related posts

Leave a Comment