Тренування та спорт

3 вправи для верхньої частини спини поліпшать ваш вигляд збоку і ззаду

Вправи для верхньої частини спини і плечей, для плечового пояса відносяться до тих вправ, які я виконую щодня, кілька разів на день. По 5-10 разів кожне. Це пов’язано з тим, що у мене з дитинства була погана постава.

Батьки водили мене на заняття, я слухняно виконувала ті вправи, які рекомендувалися, але, на жаль, легка сутулість залишилася досі, незважаючи на всі мої тренування. Спочатку я засмучувалася, але потім зрозуміла для себе, що якби я не працювала постійно над собою, можливо, що сутулість би посилилася. Вправами на верхній плечовий пояс я починаю день.

Це підняття і опускання плечей, відведення їх то вперед, то назад, обертання плечима вперед і назад, зведення і розведення лопаток. Але до цих черговим, як я їх називаю, вправ періодично підключаю і інші вправи з мого комплексу на опрацювання верхньої частини спини. Паралельно шукаю нові вправи для спини.

Мета: мати красиву спину, красиву поставу – чи це не стимул для таких регулярних тренувань? Адже як приємно дивитися на йде по вулиці жінку з красивою поставою. Ділюся 3-ма своїми вправами. Вправа “Жим плечима”.

Початкове положення: стоячи прямо, ступні на ширині стегон, руки опущені з боків уздовж тулуба, коліна трохи зігнуті, шия пряма, погляд перед собою. Перший час я виконувала вправу, стиснувши кисті в кулаки і напружуючи руки. Тепер я беру в руки гантелі по 2 кг.

їх можна замінити пластиковими пляшками з водою. Долоні “дивляться” на боки. На вдиху напружуємо прес, одночасно повільно піднімаємо плечі вгору.

Утримуємо крайнє положення кілька секунд, на видиху повертаємося у вихідне положення. 5-10 разів. Вправа”Лелека розправив крила”.

Початкове положення: те ж, що і в першій вправі. Руки можна напружити, стиснувши кисті в кулаки або взяти в руки пластикові пляшки з водою. Я виконую вправу з гантелями.

На вдиху піднімаємо прямі руки з гантелями в них до положення “в сторони”, долоні “дивляться” вниз. Утримуємо крайнє положення кілька секунд. На видиху повертаємося у вихідне положення.

На вдиху я зазвичай втягую живіт. Пізніше можете вправу ускладнити: одночасно з підйомом рук в сторони підніміть одну ногу, на видиху поверніться у вихідне положення. Повторіть з іншою ногою.

По 5-10 разів кожної, по черзі або спочатку з однією ногою, потім з іншого. Кисті стиснути в кулаки або взяти в них гантелі. Вправа”глибокі підйоми”.

Для його виконання потрібні дві міцні опори. Я зазвичай до дивана підсуваю крісло. Можете придумати якісь свої, які не зрушаться під вагою тіла.

Впираючись долонями прямих рук в ці опори, я як би “сідаю” між ними, витягнувши вперед прямі ноги, п’яти їх стоять на підлозі. Між ногами і тулубом кут приблизно 90 градусів. На вдиху виконуємо рух плечима вгору, намагаючись нижню частину тіла одночасно з рухом плечима вгору опустити до підлоги, наскільки вийде.

Навіть просто уявити це. 5-10 разів. Виконуючи ці та аналогічні їм вправи регулярно, ви обов’язково досягнете того, що ваша фігура стане більш красивою, покращиться постава, стане пряміше ваша спина, менше “горбик”, якщо він є.

Обережніше бути літнім і тим, у кого проблеми зі спиною і руками. Стаття має ознайомчий та освітній характер. Консультація фахівця рекомендується, як рекомендується і отримати дозвіл лікаря на виконання будь-яких вправ.

Шановні читачі, Підпишіться на канал і заходьте на нього регулярно, щоб отримувати нові вправи. Дякую за увагу до статті. Відзначте її, будь ласка, і візьміть собі на замітку.

Related posts

Leave a Comment