Настрій та психологія

4 невід’ємні речі для жінки, коли в її життя приходить справжня любов

О, це світле і прекрасне почуття, оспіване поетами, в ім’я якого люди здійснюють божевільні, але чудові вчинки. Найчастіше розмови ведуться про те, на що чоловіки готові заради любові. Але у любовних відносин є друга дійова особа-жінка.

І не безінтересно, а що прекрасні дами готові подарувати своїм обранцям, які вчинки характерні для них, коли в їх життя приходить справжня любов? Повне занурення в свого чоловіка. Ні, не з аквалангом або на підводному човні. Душею і емоціями! Вона не тільки бажає розділити з ним яскраві емоції, для неї не менш важливо мати духовний зв’язок.

А тому Жінка живе інтересами та ідеями свого коханого, при цьому не втрачаючи своєї індивідуальності. Вона приймає всі недоліки коханої людини і не намагається що-небудь переробляти в ньому, усвідомлюючи і цінуючи його унікальність. Так, інші чоловіки не існують для неї як об’єкти для відносин.

Але справжня любов до однієї людини не заважає їй насолоджуватися суспільством інших людей, бачити в них особистостей. І все ж її чоловік-це її всесвіт. Бажання дарувати радість.

І в цьому немає нічого дивного. Адже щаслива жінка готова ощасливити весь світ, але в першу чергу – свого чоловіка. Вона не тільки всіляко підтримує його у всіх починаннях, виявляючи свою готовність бути поруч і в біді, і в радості, але і всіляко балує, то приємними дрібницями, то воістину шикарними подарунками.

І для неї немає поняття, що тільки кавалер повинен догоджати даму серця. Адже любов-це взаємний рух один одному назустріч, а не гра в одні ворота. Природність і відкритість.

Так, любов перетворює. І разом з тим вона не має на увазі неприродність в поведінці. І коли жінка любить, вона цілком довіряє своєму обранцеві, тому і не соромиться бути самою собою.

Вона сміливо ділиться найпотаємнішими бажаннями і думками, страхами і переживаннями, не переживаючи про те, що зіткнеться з нерозумінням і відторгненням. І рівно також вона приймає всі почуття коханої людини. Удосконалення і особистісний ріст.

Ще східні мудреці говорили про те, що Справжня любов дає сили для зростання, а її підробки залізними путами сковують і душу, і свідомість. Навіть присвячуючи своє життя коханому чоловікові, жінка не забуває про себе. Її переповнює енергія творчості, яку вона направляє не тільки в зовнішній світ, але і на себе.
У чому це виражається? Варіантів безліч, починаючи від турботи про красу і здоров’я, і закінчуючи духовним самовдосконаленням.

Related posts

Leave a Comment