Настрій та психологія

Чого ви дійсно хочете від життя? Ефективний спосіб отримати бажане

Наближається Новий Рік, чарівний час. І я хочу з вами поговорити про виконання ваших бажань!Ви не отримуєте того, чого ви хочете в житті? Що робити, якщо це сталося лише тому, що ви не думали про це? Багато людей недооцінюють силу візуалізації, навіть незважаючи на те, що вона є однією з найпотужніших у світі..

. Прочитавши цю статтю, ви зрозумієте, чому важливо бачити те, що ви хочете отримати в реальному житті. Як Ви вже здогадалися мова піде про візуалізації.

ЯК ПРАЦЮЄ СИЛА ВІЗУАЛІЗАЦІЇ?Запитуючи або вимагаючи чогось від Всесвіту, деякі люди витрачають свій час, і не розуміють чому не отримують, то чого вони просять або вимагають. Причина проста – вони роблять це не правильно. Велика помилка, яку роблять багато людей, полягає в тому, що вони просять або моляться або мріють, не візуалізуючи це як виконане, а це велика помилка.

Візуалізація важлива для виконання Вашого бажання. Тобто кожне прохання має бути пов’язане з позитивною і щирою візуалізацією. фото з інтернет-магазину реальної візуалізації, читайте не вигадану історію-Хочу чоботи!Використовуйте свою силу візуалізації, щоб побачити, що ви дійсно Хотітеперед цим я повинен вам сказати, що візуалізація повинна бути максимально реальною.

Саме за допомогою візуалізації ви» зламаєте ” свою підсвідомість і переконаєте його, щось що ви хочете реально існує. Щоб досягти успіху в тому, щоб побачити те, що ви дійсно хочете, потрібно багато рішучості і щирих почуттів; це не відбувається відразу. Візуалізувати-значить розміщувати в розумі образи всього, чого ви хочете.

фото з інтернетатепер від теорії перейдемо до практики. Ефективна техніка Візуалізаціїщоб побачити те, що ви дійсно хочете, вам потрібно використовувати перевірений метод візуалізації. Знайдіть зручне місце, де вас ніхто не відволікає.

Ви можете зробити це в будь-який час, але останні кілька хвилин перед сном і перші кілька хвилин після пробудження зазвичай більш продуктивні. Перш ніж почати, зробіть глибокий вдих. Ні про що не думайте, крім «предмета» Вашого бажання.

Подумайте про те, чого ви хочете найбільше, як про те, що відбувається насправді, пориньте в ці думки. Відчуйте емоції, які це дає вам, і використовуйте свої 5 почуттів у цьому досвіді. Наприклад якщо-це нова робота, ви повинні представити її так, як ніби ви її виконуєте, в найдрібніших подробицях.

Повторюйте кілька разів на тиждень, поки це не відбудеться. Більш детально в статтях-шлях до себе цілого. 6 розділ.

Виконання желанійпуть до себе цілого. 6 розділ. Виконання бажань (продовження).

Дорогі читачі! Чекаю ваших коментарів і питань, не соромтеся, відповім Всім. Підписуйтесь на мій канал, що б бути в курсі нових публікацій. Тиснемо” палець вгору ” якщо сподобалася стаття.

Related posts

Leave a Comment