Настрій та психологія

Ознаки того, що жінка більше не поважає чоловіка. Багато їх не помічають

Як часто чоловіки скаржаться на відносини з жінками: мовляв, все погано, близькості немає, дружина істерить з будь-якого приводу, скандалить, маніпулює, виносить мозок, ображає, не слухає і подібне. Причина такої поведінки найчастіше одна і та ж-жінка перестала поважати свого чоловіка. Ні, не любити, а саме поважати.

Винен може бути і сам чоловік, винна може бути жінка – це, насправді, не так вже й важливо. Буває, що повага падає настільки, що повернути його вже не представляється можливим. Власне, як і зберегти відносини.

Але якщо швидко помітити перші ознаки – можна легко все виправити, і знову повернути повагу і захват в очах жінки. У статті я хочу розповісти про перші ознаки того, що жінка втрачає до чоловіка повагу. На жаль, багато на них просто не звертають уваги:1.

Перебивання. Суперечки, розбіжності, лайка – все це неминуче в будь-яких, навіть найніжніших відносинах час від часу. Але поки є повага-партнери слухають думку один одного, навіть якщо в корені не згодні з ним, і лише потім висловлюються самі.

А ось коли повага сходить нанівець-починаються постійні перебивання із зауваженнями на кшталт : “Не пори пургу”, ” що за дурницю ти говориш!”це маразм” і подібне. 2. Роздратування від чоловічих проблем.

Якщо замість підтримки, Ради, співпереживання жінка дратується, злиться, обурюється чоловічому “ниття” – це тривожний дзвіночок. Зазвичай жінки ще додають, що мужик в родині він, ось нехай сам і вирішує свої проблеми. 3.

Критика будь-яких мрій, планів і бажань. Чоловік ділиться мріями, планами або якимись своїми бажаннями, а жінка замість того, щоб підтримати, взяти участь починає сміятися, критикувати, називати все це “дурістю”. 4.

Ігнорування прохань чоловіка. Чоловік може просити якось себе вести, або щось зробити, але жінці на всі ці прохання плювати. А вже якщо чоловік встановлює якісь правила будинку-жінка обов’язково буде їх порушувати.

5. Постійні невдоволення і недовіри. Все, що робить чоловік – все неправильно і все піддається сумніву.

Якщо сказала подруга – це 100 відсотків приймається за правду, якщо сказав чоловік – обов’язково треба засумніватися і перевірити ще раз. 6. Захист дітей.
Якщо є спільні діти, то жінка завжди на їхньому боці, що б чоловік не сказав або зробив. Посварив за справу, але у відповідь:” Ти чого на нього лаєшся, припини, Не чіпай його ” і подібне.

Related posts

Leave a Comment