Материнство та діти

Підлітки та батьки: чому вони не знаходять спільної мови

⠀Далеко не всі підлітки можуть похвалитися тим, що вони з батьками знаходять спільну мову завжди і в усьому. Дуже часто трапляється так, що мама з татом для дитини підліткового віку стають чужими людьми, поговорити з якими спокійно не можна ні про що. Не можна сказати, що такий стан справ нормально чи ні.

Для нерозуміння між підлітками і батьками існує безліч причин. Про найбільш поширених буде розказано далі. ⠀Різне дитинство⠀світ стрімко змінюється.

Захоплення батьків, які мали місце бути в їх дитинстві, здаються сучасним підліткам чимось нудним. Батьки ж не поділяють хобі, заняття сучасних дітей, оскільки вважають їх дурними. Папи і мами намагаються запропонувати дітям щось з того, що було актуально в їх час, на що отримують опір.

⠀Життя в різних вимірах⠀коли людина досягає якогось віку, він перестає стежити за змінами світу. Як правило батьки, у яких діти вже Підлітки, в такому віці і знаходяться. Підлітки ж активно стежать за всім, що відбувається, підлаштовуються під все нове і сучасне.

Батькам це буває незрозуміло, чуже, що і призводить до нерозуміння. ⠀Розмови на різних мовах⠀мова сучасних дітей сповнена іноземних слів, які можуть бути не особливо зрозумілі їх батькам. Нерідко мами і тата реагують на подібні промови не найкращим чином, на що діти ображаються.

⠀У батьків не було культу усвідомленості⠀в дитинстві сучасних батьків не була актуальна психологія, ніхто не замислювався про те, наскільки важливо духовний розвиток, пошук цікавого заняття. Також їм не розповідалося про те, які методи прийнятні при спілкуванні з дітьми, як можна і не можна себе вести. Відсутність цих знань може призводити до того, що батьки завдають своїм дітям психологічні травми.

⠀Різні цінності⠀поняття про успіх у представників різних поколінь відрізняються. Батьки вважають, що важливі постійна робота, наявність сім’ї та дітей. Підлітки ж можуть мріяти про власний бізнес, про подорожі по всьому світу.

⠀Батьки знецінюють емоції⠀у період, коли батьки були молодими, не було можливості займатися психоаналізом, прислухатися до себе. Вони тільки займалися справою, не звертали уваги на психологічний стан. Саме тому вони не дають підліткам висловлювати свої емоції, скаржитися.

⠀Батьки не вміють розмовляти⠀є мами і тата, які не хочуть вести з підлітками конструктивних діалогів. Вони вважають за краще зриватися на крик, грубити своїм дітям. Потім вони сподіваються, що проблема сама по собі вирішиться.

Підлітків подібне ставлення може ображати. ⠀При спілкуванні з батьками важливо проявляти терпіння. Колись вони навчили своїх дітей говорити, ходити.
Підліткам же слід взяти на себе відповідальність, докласти зусиль, щоб допомогти мамі і татові адаптуватися до сучасного світу. ⠀Немає можливості приїхати особисто на прийом? Не впадайте у відчай! Ви можете отримати кваліфіковану консультацію в режимі онлайн. ⠀Ваш личныйпсихолог онлайнОтношения⠀#семейный_психолог #русский_психолог_вгермании #русскоязычный_психолог_вдюссельдорфе #русскоговорящий_психолог_вдюссельдорфе #детский_психолог #подростковый_психолог

Related posts

Leave a Comment