Жіноче щастя

Хочу супер-ідеальні кучері! Як цього домогтися? ТОП-7 лайфхаків для укладання

Пружні кучері або м’які хвилі ? Який настрій у тебе сьогодні?Привіт! До сих пір таке укладання волосся є найпопулярнішою і затребуваною повсюдно, це найпростіша і складна зачіска, одночасно. Кучерики і хвилі здатні перетворити твоє личко, а також візуально приховати недоліки, наприклад якщо у тебе рідкісні і тонке волосся !Отже, як? 👇 🏼 1️⃣ Якщо сумніваєшся з якого рівня завивати локони – спробуй зробити це з середини пасма, а не з кінця. Ти помітиш, що так укладання протримається максимально довго, а кучері, в цілому, будуть виглядати складно і пропорційно.

2️ ⃣ до речі, чи знала ти, що прилад, який створений, щоб розгладжувати/вирівнювати волосся, може створити круті і акуратні локони за короткий час? Просто проведи праскою від середини пасма до кінчиків, злегка підгинаючи кінчик всередину або назовні, як подобається. Пасма волосся запам’ятають рух твоєї руки, на волоссі утворюються м’які хвилі. 3️ ⃣ якщо природа не нагородила тебе копицею густого волосся, ти замислювалася про те, як збільшити їх обсяг.

Спробуй сфабрикувати на голові подвійний кінський хвіст, це нескладно, але він підніме пасма і створить обсяг біля коріння. Укладання таким чином буде виглядати пишніше. 4️⃣ щоб створити легкі хвилі на короткому волоссі або на волоссі середньої довжини – одягни на волосся не туго затягнуту/слабку гумку.

Де гумка буде стикатися з волоссям, пройде хвиля. 1 of 2надеюсь, принцип зрозумілий=)цей прийом абсолютно безпечний для волосся і шкіри голови, так як в ньому немає термообробки, з цією гумкою ти зможеш навіть спати! 5️⃣ якщо тобі дісталися жорсткі щільні волосся, які не піддаються укладанню, або тримають її півгодини, а потім нещадно розпускаються-лайфхак для волосся-використовуй алюмінієву фольгу і праску, ти здивуєшся, але кучері протримаються довше, ніж зазвичай! 1 of 3все чари в дії тонкого металу, який надовго зафіксує бажану форму зачіски. 6️⃣ найпростіший спосіб зробити волосся хвилястими і надати волоссю легкий обсяг-заплести коси! Волосся можуть бути сухими або вологими, щоб продовжити дію результату – раджу пройтися по волоссю плойкою або праскою від середини пасма до кінчика, трохи підгинаючи кінчик всередину або назовні.
Повір, проста, пишна і красива укладання забезпечена! 7️⃣ і останній, але важливий рада. Якщо ти мрієш про ідеальні текстурні локони, які будуть триматися максимально довго – не ображайся на волосся, які не хочуть тримати укладку або завиваються не так, як потрібно. Використовуй якісні стайлінг-засоби і ти побачиш різницю!Залишайся красивою завжди! Став палець вгору! 👍 🏼 Мітки: # кучері # локони # бігуді # укладання волосся # кучерики # швидке укладання # правильне укладання # ідеальні кучері # завити волосся # твої волосся хардкосметікс

Related posts

Leave a Comment