Жіноче щастя

Безкоштовно роздаю поради, як не покалічити своє волосся?

Привіт!Саме час роздати шкідливі поради по догляду за твоїм волоссям) Слухай і запам’ятовуй, можеш записувати! 👇 🏼 👍 🏼 Під час миття використовуй шампунь не тільки на голову, але і на всю довжину волосся, до самихсамих кінчиків ❗ 👍 🏼 після миття волосся кожен раз роби чурбан на голові з рушника і ходи з ним, поки волосся повністю не висохнуть. Звичайно ж ти їх не травмуєш, їм там норм! 👍 🏼 Частіше користуйся прасками і плойками, якщо використовуєш фен влітку і взимку ніколи не купуй Термозахист, а якщо користуєшся їй зараз – викинь щасже. 👍 🏼 Ніколи не носи капелюх/кепку/панаму або інший головний убір під палючим сонцем, ти зачіску зіпсуєш! Також викинь з голови і полки всі захисні засоби від УФ-випромінювання.

👍 🏼 Завжди починай розчісувати волосся, особливо довгі, відразу від коренів. 👍 🏼 Наноси якомога більше засобів для укладання, інакше як зачіска буде триматися? 👍 🏼 Використовуй зволожуючий шампунь для своєї сухої соломи, а краще, взагалі ніколи не читай етикетки шампуню. Орієнтуйся по красі флакона=) 👍 🏼 коли сушиш волосся феном – ніколи не суші їх по росту волосся – суші зліва направо, знизу вгору, можна ще нахилитися вниз головою і сушити волосся таким чином.

Так само обсяг біля коріння з’являється ❗ 👍 🏼 частіше затягуй волосся в тугий хвіст або гульку на маківці, так волосся почнуть швидше рости. Ні, звичайно, що ти, ламатися вони не будуть! Зуб даю! 👍 🏼 Якщо помічаєш ковтуни або волосся часто плутаються-не користуйся зволожуючими засобами. Викинь глісскур, бери ножиці.

👍 🏼 Якщо вирішила фарбувати волосся-не ходи в перукарню або в салон, можна пофарбуватися тонікою або будь-який інший непрофесійної фарбою. Ось ще, гроші майстру платити. 👍 🏼 Не отстригай посічені кінчики, це ж твоя довжина!Якщо іронія зрозуміла правильно-варто задуматися, чому якість твого волосся залишає бажати кращого.
Я дуже раджу переглянути свої звички, дізналася себе-став палець вгору ❣ мітки: #якість волосся # для волосся # корисні поради #краса #краса волосся #шкідливі поради #волосся #шкідливі поради хардкосметікс #догляд #твоє волосся

Related posts

Leave a Comment